zumba

شناخته شده ترین و محبوب ترین برنامه زومبا، همان کلاس همنام خودش یعنی زومبا است. این کلاس رقص دارای فواصل با شدت زیاد و کم است که به بهبود تناسب اندام با ورزش هوازی کمک می کند و در عین حال تعادل، هماهنگی، چابکی و تا حدی قدرت را از طریق رقص با قابلیت دسترسی برای افراد مبتدی را هم افزایش می دهد.
برای موفقیت در کلاس‌های زومبا به مهارت خاصی نیاز ندارید، اما آنهایی که بطور طبیعی با ریتم آشنایی دارند ممکن است حرکات را سریع‌تر انجام دهند. با این حال،در زومبا کسی به شما امتیاز نمی دهد، بنابراین فقط تمرین کنید،خودتان را رها کنید و لذت ببرید. کلاس ها معمولاً از یک سری آهنگ الهام گرفته از سبک لاتین تشکیل می شوند که گرم کردن با آهنگ های آهسته تر شروع می شود، شدت آهنگ ها در طول تمرین ایجاد می شود و با یک آهنگ برای سرد کردن بدن ورزش زومبا به پایان می رسد. حتی اگر شما به ریتم آشنایی ندارید، ورزش زومبا شامل یک سری حرکات تکراری است و طوری طراحی شده که شما بتوانید آن را یاد بگیرید، بنابراین اکثر افراد در حین تمرین به حرکات آن توجه می کنند.

در واقع، محبوبیت زیاد ورزش زومبا به این دلیل است که تقریباً هر کسی می تواند آن را انجام دهد، و صرف نظر از اینکه چقدر سریع رقص را انجام می دهید، سرگرم خواهید شد و عرق می کنید. این ورزش به هیچ تجهیزات یا لباس خاصی هم نیاز ندارد. تنها چیزی که نیاز دارید یک نگرش مثبت و رقصیدن همراه با هر آهنگ است.

اشتراک گذاری

مشاوره